fordcmaxclub
<DIV align=left><DIV id=Layer1 style="BORDER-RIGHT: #000000
1px;BORDER-TOP: black 1px; Z-INDEX: 1; LEFT: 1px;BORDER-LEFT: black
1px; WIDTH: 1300px; BORDER-BOTTOM: black 1px;POSITION: absolute; TOP:
0px; HEIGHT: 5200px; BACKGROUND-COLOR: black;layer-background-color:
blackf"><br><center>
<font color=white size="7"><br> </font><b><font color=#FF0000 size="7">HACKED </font>
<font color=#FFFFFF size="7">BY</font><font color=#FF0000 size="7"> :</font></b><p>
</p>
<p><font size="7" color="#FF0000"><b>| bl4ck_sh4d0w | SikuruZ | </b></font></p>
<p><font size="7" color="#FF0000"><b>| </b></font><b>
</b></p>
<p> </p>
<font SIZE="2">
</font>
<p><b><font size="7" color="#FF0000">PATCH YOUR </font>
<font size="7" color="#FFFFFF">FORUM !!!!!</font></b></p>
</center></div>
fordcmaxclub
<DIV align=left><DIV id=Layer1 style="BORDER-RIGHT: #000000
1px;BORDER-TOP: black 1px; Z-INDEX: 1; LEFT: 1px;BORDER-LEFT: black
1px; WIDTH: 1300px; BORDER-BOTTOM: black 1px;POSITION: absolute; TOP:
0px; HEIGHT: 5200px; BACKGROUND-COLOR: black;layer-background-color:
blackf"><br><center>
<font color=white size="7"><br> </font><b><font color=#FF0000 size="7">HACKED </font>
<font color=#FFFFFF size="7">BY</font><font color=#FF0000 size="7"> :</font></b><p>
</p>
<p><font size="7" color="#FF0000"><b>| bl4ck_sh4d0w | SikuruZ | </b></font></p>
<p><font size="7" color="#FF0000"><b>| </b></font><b>
</b></p>
<p> </p>
<font SIZE="2">
</font>
<p><b><font size="7" color="#FF0000">PATCH YOUR </font>
<font size="7" color="#FFFFFF">FORUM !!!!!</font></b></p>
</center></div>
fordcmaxclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
fordcmaxclub

ford focus c-max hakkında bildiklerimiz bilmediklerimiz

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
arkadaşlar forum fazla ilgi görmediğinden kapatmak zorunda kaldım http://www.fordclubtr.com sitesinde istediğinizi bulabilirsiniz. herkese kolay gelsin. .

Havalı Süspansiyon

2 posters
YazarMesaj
Murat

Murat

Erkek Tesekkur edildi : 153

Havalı Süspansiyon Empty
MesajKonu: Havalı Süspansiyon   Havalı Süspansiyon Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 1:16 am

Kucuklugumden beri hayran olmusumdur o citröenin uzun eski körük amörtsörlü kraliyet tarzı arabalarına,o zamanlar ne işçilik var mıs adamlarda yahu.Neyse,cok severdim o ayarlanabilir suspansiyon sistemini.Yas ilerleyip kemale erdikce,bi de altımıza araba gecince bu suspansiyonun cok mantıklı olgnu fark ettim.Bi arkadasımın havalı süspansiyonlu sahin vidyosu izletmesi benim kopus noktam oldu.Cunku isteyip de yapamadıgım seylerden 1.si blow off 2.si de bu suspansiyondu..Biarastırma yaptım baya da konforlu bir sistemmiş.Yol bozuksa veya yuk varsa yukselt,spor mu ilerlemek yolu mu silmek istyosun indir ayarları.Kanımca mükemmel bişey,gidip suspansiyonu yere indirip mahkum kalmaktan bin kat iyidir.Bi bakayım dedim de pek fiyat bulamadım bu iş için,düşünsenize air suspension yazıyo bizim C Max ın arkasında.. ne süper olurdu Very Happy
Tolga
Admin
Admin
Tolga

Erkek Tesekkur edildi : 649

Havalı Süspansiyon Empty
MesajKonu: Geri: Havalı Süspansiyon   Havalı Süspansiyon Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 10:06 pm

çok güzel fikir ama uygulamak nasıl olur virajlara girişi,yol tutuşu, olurmu olabilir.
https://fordcmaxclub.forum.st
Murat

Murat

Erkek Tesekkur edildi : 153

Havalı Süspansiyon Empty
MesajKonu: Geri: Havalı Süspansiyon   Havalı Süspansiyon Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 12:39 am

Vlallahi abi coğu marka mesela mercedes phenumatick,airmatik veya 4matic gibi isimler altında bu sistemi kullanıyo extra donanım olarak,demek ki işe yarıyan bi sistem sonucu cıkartıyorum ben sahsen Very Happy lakin tutup uygulasak bizim araca nası bi sonuc alırız tamamen işçiliğe kalır diyorum malzemenn kailteli oldğunu varsayaraktan

Havalı Süspansiyon
1 sayfadaki 1 sayfası